Arissa Mobilya

Markalaşma yolculuğumuz 1988’lı yıllara dayanan, kısa zamanda Çavdır’da bir atölyeden toplamda 3000 metrekare’ye varan kapalı alana sahip fabrikaya, 2016 yılında perakende  mağaza ile Korkutelide ve bünyemizde 15 in üzerinde çalışan bulunan büyük bir yapıya kavuştuk.

İstikrarlı olarak büyümeye devam ediyoruz. Yemek odalarına, yatak odası takımlarından genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan sehpalara kadar bir evin tüm mobilya ihtiyacını uluslararası kalite standartlarında üretiyoruz

Her daim modayı takip eden tasarımlarımız, kullanışlı ve fonksiyonel mobilyalarımız, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımımızla sektörünün sevilen markalarından biri olmayı başarmaktayız. Tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman göz önünde bulundurup, 2022 yılı itibaren de online mağaza ile batı akdenizde hizmet vererek yenilikçi ve konforun en rahat halini ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sunmaktayız.

 

Misyonumuz

Hedefimiz Batı Akdeniz de büyük bir şirket olmak. İstihdam sağlamak , ülke ekonomisine katkı sağlayıp ihracat alanda başarıya ulaşmak

Hizmet Kalitesi

Hem üretim olarak hemde parakende sektöründe birinci kalite hizmet sunmaktır.

Şirketimiz

3000 m2 Üretim alanı ile Döşemealtı ilçesi Antalya’da 1000 m2 ile perakende mağazası ile Korkuteli ilçesin de hizmet vermektedir..